Zdjęcie autoraSP2

Dzień zdrowia psychicznego

Dnia 10.10.24 w naszej szkole odbył się happening z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego przygotowany przez P. Annę Pietrzak oraz psycholog Paulinę Multan, którego celem było podniesienie świadomości w tym zakresie wśród społeczności szkolnej. Przy specjalnie przygotowanym na tę okazję stoisku informacyjnym można było pobrać ulotkę oraz zapoznać się z treściami dotyczącymi zdrowia psychicznego tj: jak dbać o dobrą kondycję psychiczną i gdzie zwrócić się o pomoc w sytuacji doświadczania kryzysu psychicznego. Tego dnia Pani dyrektor Marzena Wojnicka rozdała nagrody laureatom konkursu plastycznego pod tytułem „ Moje Zdrowie Psychiczne” ; przeprowadzona została, także sonda szkolna, podczas której uczniowie chętnie udzielali odpowiedzi pytanie – Jak dbać o zdrowie psychiczne ?

Lista laureatów konkursu plastycznego „ Moje Zdrowie Psychiczne”

1 miejsce – Aleksandra Plewik kl. II

2 miejsce ex aequo – Martyna Marciniak kl. VIII „B” , Amelia Marciniak kl. II, Lena Węgiel kl. II, Magdalena Miąc kl. III, Maria Czarnecka kl. III, Ilona Żuchnik kl. III, Iga Nawłatyna IV „B”, Maja Zawadzka kl. IV „A”

1 wyświetlenie0 komentarzy

Commenting has been turned off.