Zdjęcie autoraSP2

Uczniowie próbują swoich sił w konkursie organizowanym przez pobliski DPS w Matczynie

Chętni uczniowie z klasy III B, IV oraz V postanowili wziąć udział w konkursie plastycznym pt. ,,Ja i moje wymarzone wakacje”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Wspierania Osób z Niepełnosprawnością „Świetlik” oraz Dom Pomocy Społecznej w Matczynie.

Zadaniem konkursowym było wykonanie tematycznej pracy plastycznej w dowolnej technice w formacie A4 lub A3.

Uczestnicy konkursu będą mieli możliwość odbioru swoich prac konkursowych wyłącznie w dniu rozstrzygnięcia konkursu tj. 16.06.2024. Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie podczas obchodów III Dni Otwartych Domu Pomocy Społecznej w Matczynie.

Życzymy powodzenia!!!

M. Nowak